Gülsün Bilgehan İlçemizi ziyaret etti - Şereflikoçhisar Çengel (13 Mayıs 2015) - Gülsün Bilgehan, Ayşe Gülsün Bilgehan, CHP Ankara Milletvekili

Gülsün Bilgehan İlçemizi ziyaret etti - Şereflikoçhisar Çengel (13 Mayıs 2015)

Gülsün Bilgehan ilçemiz esnaflarını ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Gülsün Bilgehan, ilçemize gelerek esnafları tek tek ziyaret etti ve destek istedi.

Gülsün Bilgehan’ı CHP İlçe Başkanı M.Celal Ünsal ve yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı. Parti binasında kısa bir seçim değerlendirmesi yapan Gülsün Bilgehan; “Burada sizleri gördüğüme çok seviniyorum çünkü sizler Cumhuriyetin temelini koruyan insanlarsınız. Türkiye’nin her yerinde Atatürk’ün, İnönü’nün torunları yaşıyor ve mücadele ediyorlar.

Her şey ortada ama hala milleti kandırmaya çalışıyorlar. En bilineni sınavda yaptıkları hileler. Adalet kalmadı, hukuk kalmadı.

Bu seçimde Genel Başkanımız polemiğe girmeden, akıllı şeyler söylüyor. Bana soruyorlar; projeleri gerçekleştirecek misiniz? Diye bende iktidar olunca gerçekleştirilir diyorum.

Kadınların CHP’yi daha çok desteklediğini belirten Gülsün Bilgehan; “Son iki seçimde %54’ü birinci parti olarak CHP’ye oy veriyor kadınlarımız. Demokrasi demek değiştirebilme hakkı demektir. Ve bu seçimde kesinlikle onlarda bir düşüş var. Bunu hep birlikte göreceğiz” şeklinde konuştu.

Partide kısa bir konuşmanın ardından Ahilik haftası nedeniyle ilçemiz esnafları gezildi. İlk olarak tekstil atölyesine gidildi ve burada; “kadınların çalışma hayatının kolaylaşacağını, asgari ücretin 1.500 TL olacağını, Meclise daha çok kadın milletvekili girmesi gerektiğini belirten Gülsün Bilgehan; “kazanan partiler olmasın kazanan kadınlar olsun” dedi.

Esnaflarda tek tek ziyaret edilip, hem Ahilik haftası kutlandı hem de 7 Haziran seçimlerinde destek istendi.

Gazetemizi de ziyaret eden Gülsün Bilgehan, Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa Yücel ile ülke ve ilçe sorunlarıyla ilgili bir süre sohbet etti.

http://www.sereflikochisarcengel.net/haber_detay.asp?haberID=7350&HaberBaslik=gulsun-bilgehan-ilcemizi-ziyaret-etti